U NÁS NAJDETE MIMO JINÉ:


Nabídka 1.Svět nožů


Náš výběr zahrnuje: Kapesní, kuchyňské nože, dýky, multifunkční nože, outdoorové nože i vrhací nože. 

Výbava do přírody např. baterky, dalekohledy, kompasy, termolahve, praky, brousky. 

Obranné předměty jako jsou např. pepřové spreje, elektrošoky, teleskopické obušky, vzduchové pistole a náboje.


Podporujeme český průmysl! U nás najdete nože od firmy Mikov (Rybička, Predátor, Fixir, Uton, Ruby, apod.). Další českou firmu s kterou spolupracujeme jsou KDS Sedlčany (kuchyňské nože, Trend, King's row, Frosthard, apod.).

Od firmy Porkert (Nože Eduard, nože Vilem.). Od firmy ANV (zavírací nože, Z100BB, A100, A200, Z050, Z100, Z200, Z300, Z400, apod.).

Mikov, ANV, KDS, Porkert
Mikov, ANV, KDS, Porkert

Každý muž má mít u sebe nůž. Někdo ho má v kapse, někdo v baťohu. V dnešní době se bez něj skoro neobejdeme. Můžete vybírat z naší široké nabídky zavíracích nožů různých materiálů a velikostí. 

Vrhací nože máme v různých tvarech a kvalitách a k tomu patří i vrhací hvězdice. Hledáte motýlkový nůž? Máme jak ostré, tak i tréninkové. Dáváte přednost vyhazovacím nožům, pak máme pro Vás v nabídce nejen predátor od Mikova, Kalashnikov od Bökra, ale i italsky Stiletto, který se vyznačuje jako vystřelovací nůž s úzkou čepelí a je považován za bodnou zbraň. 


Nabízíme Vám široký výběr kvalitních kuchyňských nožů jak pro domácnost, tak i profesionální užití za přijatelné ceny. 

V naší nabídce najdete kované i lisované nože pro různé účely jako například vykosťovací nože, řeznické nože, japonské nože, nože na pečivo, keramické nože, nože na zeleninu, nože na chleba, dále nabízíme i sady nožů a bloky na nože.

V naší nabídce také najdete brousky na nože, ocílky, škrabky různých typů. 


Nabízíme Vám kvalitní, multifunkční, kapesní nože od firmy Victorinox, Leatherman, Mikov atd. Chystáte se do přírody? Pak si nezapomeňte vzít i pořádný nůž, který můžete použít v každé situaci. K tomu jsou nejvhodnější víceúčelové nože, které mají v sobě mnoho praktických funkcí, které ocení každý kutil.

Zákazníkovi doporučíme na míru a dle jeho představ i náročnosti (potřebuje-li pilku, nůžky, pilníček, kleště, otvíráky apod.) Tyto nože u nás pořídíte za nejpřijatelnější ceny. 


Bez hodnotného nože se dnes neobejde žádný myslivec, voják, kutil, rybář a turista, který vyráží do přírody. Nabízíme Vám myslivecké nože, lovecké nože, vojenské nože, taktické nože, armádní nože za bezkonkurenční ceny. 

U nás najdete ty nejvyžádanější nože za doporučené ceny. Vybrat si můžete nože s pevnou čepelí, různých velikostí a kvalit od různých firem jako je Muella, Böker, Mikov apod.


Pohybujete se v oblastech, kde hrozí nebezpečí? Máte strach o sebe nebo o své blízké? Neváhejte se na nás obrátit, doporučíme Vám nejlepší prostředky, které Vám můžou zachránit život a zastavit útočníka! 

V nabídce máme pepřové spreje různých velikostí a různých typů (mlha, tekutá střela), dále nabízíme elektrické paralyzéry, které dokáží agresora zastavit.

Na obranu můžeme také doporučit teleskopické obušky (dlouhé, krátké, kalené.) V případě, že chcete mít u sebe volně prodejnou zbraň, kategorie D Vám můžeme nabízet pistole na gumové projektily


Kromě nožů a obranných předmětů u nás seženete i doplňkový sortiment. 

Pro pobyt v přírodě nebo na dětské tábory můžeme doporučit svítilny a čelovky různých výkonů, kompasy, praky, křesadla, příbory, dalekohledy různých velikostí, lupy apod. 

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, neváhejte se kdykoliv na nás obrátit při jakémkoliv dotazu na číslo telefonu: 606 399 194.